Велич деяких справ є не стільки в розмірах, скільки у їх своєчасності.
© Сенека

Співпраця наукових установ Львова і  Вроцлава

21 квітня 2018 року у Вроцлавському природничому університеті (ВПУ) відбулась урочиста академія присвяченна цьогорічному випуску факультету ветеринарної медицини. Wroclav 2018

Ця подія стала знаковою не тільки для випускників-ветеринарів, але і для численої делегації гостей із України із Вроцлавський природничий університет має тривалу співпрацю із науковими установами України, зокрема, Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнології ім. С.З. Гжицького  та Інститутом біолоогії тварин Національної академії аграрних наук України.

Так почесним професором Університету наук обрано Володимира Стибеля, ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології ім. С.З. Гжицького. Під час церемонії також були удостоєнні нагород, науковці з України, що співпрацюють з факультетом ветеринарної медицини ВПУ.

Приємно відзначити, що Почесною відзнакою Вроцлавського Природничого університету, за вагомі наукові здобутки, активне сприяння збереженню миру, співпраці між Україною і Польщею нагородженно директора Інституту біології тварин НААН, академіка НААН, Влізла Василя Васильовича. Ректор Вроцлавського університету привітав Влізла В.В. з цією високою відзнакою і побажав міцного здоров’я та довгих років плідного співробітництва задля розвитку науки. Василь Васильович подякував за теплий гостинний прийом, а також за розвиток тісної співпраці між європейськими та українськими вченими. Академік НААН Влізло В.В. зазначив, що для нього це велика честь і важлива подія у науковому житті.

Корисна інформація

Журнал Біологія тварин

Спецрада

Конференції

Інститут пропонує

Публічна інформація