Оприлюднено прогноз розвитку українського аграрного сектору до 2027 року

 У липні цього року було оприлюднена доповідь Офісу національної інвестиційної ради при Президенті України «Сільськогосподарський сектор України. Безпека глобального харчування». Про це повідомляє інформаційний ресурс landlord.ua.

4B документі зазначається, що за останні десятиріччя обсяг українського експорту основних сільськогосподарських культур і деяких видів харчової продуктів збільшився у 10 разів. Це дозволило Україні посісти гідне місце на світовому ринку аграрної продукції і стати лідером з експорту соняшникової олії, зайняти одне з провідних місць у світовій торгівлі зерном, м’ясом птиці, меду тощо.

Основний напрям розвитку галузей сільського господарства, який підтримується стратегічними орієнтирами політики розвитку національної економіки Президента України Петра Поррошенко, можна окреслити через орієнтованість на збільшення інвестицій для поліпшення якості, підвищення продуктивності і отримання продукції з меншою собівартістю, збільшення доданої вартості кінцевого продукту, покращення маркетингу і приділення максимальної уваги нішевим високомаржинальним сегментам. Крім того, в якості основного пріоритету є забезпечення збалансованого розвитку сільських територій України

До початку конференції молодих вчених залишилось

Корисна інформація

Журнал Біологія тварин

Спецрада

Конференції

Інститут пропонує

Публічна інформація