Антоняк Г.Л., Влізло В.В., Іскра Р.Я., Панас Н.Є., Коцюмбас І.Я. Кальцій в організмі людини і тварин. Київ: Аграрна наука, 2019. 224 с.

2019AntonyakКальцій належить до найрозповсюдженіших елементів земної кори та найважливіших металів у біосфері. В організмі людини і хребетних тварин кальцій незамінний для формування структури кісткової тканини та регуляції багатьох фізіологічних і біохімічних процесів. У формі іона кальцій відіїрає ключову роль у внутріпшьоклітинних сигнальних шляхах, опосередковуючи вплив біорегуляторів та відповідь на дію стресових чинників. Проаналізовано окремі ланки регуляції обміну кальцію в організмі людини і тварин, значення іона кальцію у клітинній сигналізації як вторинного месенджера та модулятора клітинних функцій, потреби кальцію за різних фізіологічних станів організму.
Книга буде корисною науковцям, викладачам, аспірантам і студентам, які вивчають роль металів у біосфері та процеси обміну мінеральних елементів в організмі людини і тварин, а також фахівцям, задіяним у сферах медицини, дієтології, ветеринарії та живлення тварин.

ISBN 978-966-540-466-8

НОВИНИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

НАУКОВИЙ  ЖУРНАЛ  "БІОЛОГІЯ ТВАРИН"

                                                                   logo

MON

Scopus logo

WebOfScience

Springer

gslogo

ScienceDirect