Фізіолого-біохімічні основи формування вовнової продуктивності овець / Стапай П. В., Огородник Н. 3., Бальковський В. В., Павкович С. Я. - Львів «Новий Світ - 2000», 2017. — 150 с.

Stapay vovnaprodukt ovetc2017У навчальному посібнику узагальнено дані літератури та результати власних досліджень з проблематики формування, росту і збереження кількісних та якісних показників вовнової сировини. Зокрема, висвітлено питання морфофізіології шкіри і особливостей метаболізму в цьому органі та його вовноутворювальних структурах — волосяних фолікулах. Наведено дані про структурну організацію, хімічний склад, фізичні властивості вовнового волокна та чинники, які впливають на процеси вовноутворення, формування руна та його захисних властивостей.
Окремі розділи присвячені характеристиці складу жиропоту та його функцій, обґрунтуванню механізмів виникнення найбільш поширених вад вовни (стоншення, пожовтіння і звалювання волокон). Описано способи їх попередження та ліквідації.
Навчальний посібник призначений для наукових співробітників, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Міністерства освіти і науки України.
ISBN 978-617-7519-10-1

 

НОВИНИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

НАУКОВИЙ  ЖУРНАЛ  "БІОЛОГІЯ ТВАРИН"

                                                                   logo

MON

Scopus logo

WebOfScience

Springer

gslogo

ScienceDirect