Викладаємо у вільний доступ книгу, яка була підготовлена і видана науковцями нашого інституту три роки тому за підтримки Програми супроводу грантів Фонду цивільних досліджень та розвитку США (ФЦДР).

Тоді художник розмістив на обкладинці видання зображення коронавіруса цілком випадково - йому просто сподобався його вигляд. Сьогодні короновірусна хвороба (COVID-19) загрозливо швидкими темпами поширюється планетою, а її збудник коронавірус (SARS-CoV-2) викликає у людей уже емоції страху, а не краси.

Сподіваємося, що інформація, яка викладена у книжці "Основи біобезпеки для науково-дослідних установ біологічного профілю" а також зібраний там великий обсяг довідкового матеріалу будуть сьогодні цікавими і корисними для багатьох.

Основи біобезпеки для науково-дослідних установ біологічного профілю. / Ю.Т.Салига, І.В.Лучка, В.П.Росаловський. – Львів: Растр-7, 2017. – 218 с.

salyha biosafety2017У навчально довідниковому виданні висвітленні основні поняття і принципи біологічної безпеки. Видання скероване в першу чергу для наукових працівників, викладачів, аспірантів, студентів, фахівців науково-дослідних установ біологічного профілю.

ISBN 978-617-7497-63-8

УДК 608.3:61.1

 Завантажити pdf

obkladBT

logo

MON

Scopus logo

WebOfScience

Springer

До початку конференції залишилось

Корисна інформація

Журнал Біологія тварин

Спецрада

Конференції

Інститут пропонує

Публічна інформація