Присвоєння журналу "Біологія тварин" індексу DOI

З приємністю повідомляємо, що агенством CrossRef науковому журналу Біологія тварин присвоєно індекс DOI.

DOI logo.svg

DOI (Digital object identifier) або цифровий ідентифікатор об’єкта – унікальний ідентифікаційний номер (літерно-цифровий рядок), який надається електронним документам та слугує незмінним посиланням на місце збереження змісту в Інтернеті.
Ідентифікатор DOI складається з двох частин, де перша частина (префікс) означає видавця, а друга частина (суфікс) ідентифікує публікацію. DOI присвоєний журналу «Біологія тварин» ― 10.15407/animbiol.

  • Наявність DOI у публікації робить посилання стабільним, тобто де б не перебувала стаття (або журнал) в Інтернет-просторі, пошукач в один крок знайде її за цим унікальним номером. Це значно підвищує вирогідність цитування праці в авторитетних міжнародних джерелах. Ріст кількості цитувань статей автора автоматично підвищує його індекс цитування та особистий індекс Гірша.
  • При цитуванні статті з DOI одним з журналів, що входять в Scopus, Web of Science або яку-небудь іншу престижну бібліографічну базу, дані статті і автора, також заносяться в ці бази.
  • DOI значно полегшує процедури цитування, пошуку і локалізації наукової публікації.
  • Присвоєння DOI забезпечує зниження втрати посилань. Код DOI, який, на відміну від бібліографічного посилання, може бути розпізнаний без помилок.
  • Присвоєння DOI забезпечує захист інтелектуальної власності.

Будемо раді бачити результати ваших досліджень на сторінках нашого журналу!
Будь ласка, надсилайте статті на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НОВИНИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

НАУКОВИЙ  ЖУРНАЛ  "БІОЛОГІЯ ТВАРИН"

                                                                   logo

MON

Scopus logo

WebOfScience

Springer

gslogo

ScienceDirect