07.07.2021 року в Інституті біології тварин НААН під головуванням директора Інституту Салиги Ю.Т. відбулося засідання координаційно-методичної ради Програми наукових досліджень НААН № 43 «Адаптаційні процеси у високопродуктивних сільськогосподарських тварин за впливу екологічних та кліматичних чинників» («Фізіологія і біохімія тварин»).

1
У засіданні взяли участь 13 із 17 членів координаційно-методичної ради, у тому числі представники Президії НААН: академік-секретар Відділення зоотехнії НААН, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН Жукорський О.М. та куратор Інституту біології тварин НААН, провідний науковий співробітник Відділу зоотехнії та ветеринарної медицини апарату Президії НААН, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Мезенцева Л.М., а також співвиконавці з Державної дослідної станції птахівництва НААН.

2
Заслухали виступи керівників завдань, які представили проміжні звіти за перше півріччя 2021 року. Після детального обговорення, конструктивної дискусії рішенням координаційно-методичної ради було схвалено проміжні звіти за перше півріччя 2021 року виконавців головної установи та співвиконавців з врахуванням зауважень рецензентів і членів КМР та вимог Президії НААН. За результатами роботи ухвалено Постанову.

НОВИНИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

НАУКОВИЙ  ЖУРНАЛ  "БІОЛОГІЯ ТВАРИН"

                                                                   logo

MON

Scopus logo

WebOfScience

Springer

gslogo

ScienceDirect