26-27 жовтня 2023 року завідувачка лабораторії розведення та селекції тварин Інституту біології тварин НААН доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН Федорович Єлизавета Іллівна взяла участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної0 конференції «Теоретичні та практичні проблеми забезпечення якості та безпечності продукції тваринництва і харчової галузі у контексті євроінтеграції». Організатором конференції виступив Вінницький національний аграрний університет. Захід проходив у змішаному режимі(онлайн- та офлайн - режимі) і у ньому взяло участь 87 провідних науковців із 13 закладів вищої освіти, наукових установ, провідних підприємств України.

11
Конференція була присвячена науковим пошукам та дискусіям із актуальних питань імплементації положень Угоди про Асоціацію України з ЄС пов’язаних із проблемами та перспективами розвитку тваринництва і харчової галузі, питань основних вимог до безпечності харчових продуктів у напрямку їх екологічності та органічності, пошуку шляхів та розробці наукових напрямів досліджень використання системи НАССР для створення технологій нової продукції високого рівня безпеки та якості.

12

Федорович Єлизавета Іллівна виступила на пленарному засіданні із доповіддю «Шляхи збереження біорізноманіття сільськогосподарських тварин в Україні».

НОВИНИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

НАУКОВИЙ  ЖУРНАЛ  "БІОЛОГІЯ ТВАРИН"

                                                                   logo

MON

Scopus logo

WebOfScience

Springer

gslogo

ScienceDirect