4 листопада 2024 року в.о. завідувача лабораторії інтелектуальної власності та аналітичних досліджень Інституту біології тварин НААН к.с.-г.н. Володимир КИСЦІВ взяв участь у нараді з представниками проєкту ЄС «Продовження підтримки у приведенні українського законодавства, політики та інституцій у відповідність до вимог ЄС у сфері розвитку сільського господарства та сільських територій» (IPRSA 2), яка відбулась на базі у Львівської ОВА.

Проєкт IPRSA (інституційна та політична реформа для малих сільськогосподарських виробників) надає підтримку Мінагрополітики у формулюванні та впровадженні Стратегії та належних їй Планів дій Уряду у сфері розвитку сільського господарства та розвитку сільських територій до 2030 року.
Стратегія IPRSA на 2024-2030 рр передбачає сім цілей:
1. Підсилення інституційної спроможності
2. Виробництво високоякісних, безпечних та поживних продуктів харчування, а також забезпечення продовольчої безпеки
3. Стійкий та конкурентоспроможний аграрний сектор, справедливий та стабільний дохід
4. Раціональне використання землі, розмінування, функціонування ринку землі
5. Пом'якшення наслідків зміни клімату та адаптація до них
6. Модернізація: інновації, діджиталізація, харчова промисловість, знання
7. Сприяння розвитку сільських територій.

В межах наради присутні разом з представниками проєкту ЄС: Яном Фаном Туйне та Тетяною Жибер обговорили проєкти нової Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій України на 2024-2030 роки і Плану дій на 2025-2027 роки. Учасники робочої зустрічі мали можливість надати свої пропозиції до них з врахуванням регіональних особливостей.

Керівниця департаменту агропромислового розвитку ЛОВА, Людмила Гончаренко зауважила, що стратегічні цілі та напрями розвитку сільського господарства Львівщини відображаються у проєкті Стратегії сільського господарства України, що свідчить, що ми працюємо над досягненням однієї мети. Зокрема, Львівщина – одна з областей, що працює над впровадженням Системи трансферу сільськогосподарських знань та інновацій (AKIS), впроваджуємо вимоги щодо безпечності та якості харчових продуктів, а також впроваджуємо процеси простежуваності.
У дописі використано матеріали і зображення із сайту Львівської обласної військової адміністрації.

465598969 964402955727440 3612200581557994875 n

НОВИНИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

НАУКОВИЙ  ЖУРНАЛ  "БІОЛОГІЯ ТВАРИН"

                                                                   logo

MON

Scopus logo

WebOfScience

Springer

gslogo

ScienceDirect