Конференція молодих вчених

8-9 грудня 2016 р. в Інституті біології тварин НААН відбулась ХV всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених і спеціалістів «Молоді вчені у розв’язанні актуальних проблем біології, тваринництва та ветеринарної медицини». 

В рамках конференції проходив тренінг-семінар AuthorAID Workshop «Успішна наукова кар'єра»

P1100775 min

У роботі конференції та воркшопу взяли участь молоді вчені, докторанти, аспіранти, викладачі та студенти наукових установ НААН, НАН України, вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства охорони здоров’я України.
За Програмою воркшопу проведено тренінг на такі актуальні питання:

Наукова репутація. Соціальні медіа для науковців;

Ефективна наукова презентація;

Ефективна наукова стаття;

Ефективна грантова заявка;

Біоетичні норми за проведення наукових досліджень.

 Основними напрями роботи конференції були:

Фізіологія та біохімія;

Живлення та годівля тварин;

Ветеринарна медицина;

Біотехнологія та екологія у тваринництві.

  З доповідями на конференції виступили понад 50 молодих науковців які представили результати своїх досліджень. Після доповідей учасники конференції та присутні науковці проводили обговорення висвітленого матеріалу.

  Констатовано, що дослідження учасників проведено на високому науково-методичному рівні. Отримані результати мають важливе теоретичне і практичне значення, а завершені розробки можуть бути рекомендовано для апробації та освоєння у виробництві.
  Під час обговорювання висловлювались пропозиції щодо більш активної творчої співпраці молодих науковців з установами зарубіжних країн, участі у міжнародних грантах і програмах, наукових форумах, семінарах та круглих столах.P1100791

  Оргкомітет конференції відзначив найкращі роботи – молодих вчених нагороджено грамотами та наданням сертифікатів на безкоштовну публікацію у журналі «Біологія тварин».
  Перше місце посіла аспірантка третього року навчання Інституту біології тварин НААН Панчук І. В. Два других місця у Зинов’єва С. Г., старшого наукового співробітника, завідувача лабораторії годівлі Інституту свинарства і агропромислового виробництва, та Бабік Н. П., докторанта Інституту розведення і генетики тварин імені М. В. Зубця. Три третіх місця отримали Трач В. В., асистент кафедри нормальної та патологічної морфології і фізіології Подільського державного аграрно-технічного університету, Горбенко З. Г., науковий співробітник відділу забезпечення якості кормів і ветеринарного благополуччя Державної дослідної станції птахівництва НААН та Климець Г. В., аспірантка першого року навчання Інституту біології тварин НААН .P1100878 min
  Матеріали конференції опубліковано у наукових виданнях – журналі «Біологія тварин» і Науково-технічному бюлетені Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок та Інституту біології тварин НААН. 

 У підсумкових виступах всі учасники заходу наголосили на плідній й ефективній роботі.

Слід наголосити, що «AutorAID workshop grant» на суму 2000$ від «International Network for the Availability of Scientific Publications (INASP)» (Oxford, UK) отримав науковий співробітник лабораторії біотехнології відтворення Інституту біології тварин НААН, кандидат біологічних наук Василь Сирватка.

 

НОВИНИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

НАУКОВИЙ  ЖУРНАЛ  "БІОЛОГІЯ ТВАРИН"

                                                                   logo

MON

Scopus logo

WebOfScience

Springer

gslogo

ScienceDirect