Директора Інституту біології тварин НААН обрали Почесним Амбасадором Львова

23 листопада в Українському Католицькому університеті відбулась церемонія урочистого обрання нових Почесних Амбасадорів Львова на 2017-2019 роки. Програма Почесних Амбасадорів Львова була започаткована два роки тому. Завдання програми – залучення авторитетних і знаних людей міста Лева для створення позитивного іміджу Львова в Україні, Європі й усьому світі, перетворення його у діловий і науковий центр.

Реалізацією Програми Почесних Амбасадорів Львова займається ЛКП «Львівське конференц-бюро». «Програма Почесних Амбасадорів є важливим інструментом у розвитку конференц-індустрії міста. За підрахунками Міжнародної асоціації конгресів та конференцій ICCA (International Congress and Convention Association), міста, регіони та країни, в яких діють аналогічні програми, приймають в рази більше міжнародних конгресів, ніж ті, в яких такі програми не діють», – зазначає Ліна Остапчук, директор Lviv Convention Bureau. Наразі Львів уже здобув 21 амбасадора, відтак нове поповнення із визначних особистостей дозволить ще більше популяризувати місто. 

При відборі фіналістів Програми беруть до уваги тісний і тривалий зв'язок кандидата зі Львовом, успішність у ділових колах, лідерські здібності, наявність команди та послідовників, високий авторитет і хорошу репутацію у своїй галузі, публічну впізнаваність, а також особисту участь кандидатів в організації та проведенні конференцій та інших публічних заходів.

Цього разу до почесного списку амбасадорів Львова додалось ще дев’ять осіб, серед них і Влізло Василь, доктор ветеринарних наук, директор Інституту біології тварин НААН, а також Ростислав Стойка, доктор біологічних наук, завідувач відділу регуляції проліферації клітин і апоптозу Інституту біології клітини НАН України, котрий має тісну співпрацю із нашим інститутом, та ще кілька відомих у науці та суспільному житті людей.

AMBS2

Новообраних амбасадорів привітали міський голова Львова Андрій Садовий, ректор Українського Католицького університету отець Богдан Прах, почесний гість цього свята, Почесний громадянин Львова, відомий український науковець, перекладач, письменник Андрій Содомора. Музичний супровід заходу забезпечив Михайло Балог.

У вітальному слові очільник міста Андрій Садовий – зазначив - "Я дуже тішусь, що ми маємо таку прекрасну програму львівських амбасадорів, бо завдяки цій програмі ми змогли залучити до Львова дуже багато цікавих людей. Тим користають наші студенти, викладачі, професори, бо кожна конференція – це можливість щось нове пізнати, отримати поштовх для наступних дій. Ми сьогодні плануємо свою роботу на рік, два, п’ять. Ми повинні бути завтра кращими, ніж є сьогодні. Завдяки Амбасадорам це стає можливо. Дякую вам за вашу працю".

 

НОВИНИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

НАУКОВИЙ  ЖУРНАЛ  "БІОЛОГІЯ ТВАРИН"

                                                                   logo

MON

Scopus logo

WebOfScience

Springer

gslogo

ScienceDirect